Konfederace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

3 posters

Goto down

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat) Empty Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

Příspěvek pro Emeren Paladin Wed Jan 27, 2016 8:38 pm

1. Nick postavy:
Emeren

2. Main spec
PvE Prot, offspec zatím žádná ale určitě se dá udělat pokud bude potřeba.

3. Pokořené instance
Tady to je těžký začátek tak že max HC.

4. Předchozí guilda/server
TBC, Wotlk - Twinstar, Valhalla, Gamingconsorcium a i PvP servery pro zábavu.

5. Vyhovujíci čas a dny na raidy
přes týden cca ve 1600 nebo 1700 zaleží jak výjde práce a výkendy pokud nemám nic naplánováno nebo nejsem pryč kvůli práci tak se rád odreaguji

6. Co od guildy očekáváš?
Dobrou komunitu a super zábavu která u tehle hry by měla být protože s klidnou hlavou nejdál dojdeš

7. Co si myslíš, že můžeš guildě nabídnout?
Dobrého hráče PvE/PvP který už hraje několik let z malou pauzou, ale teď už jen rekreačně pro zábavu. Moje výhoda je že jsem dobrý Tank a Heal. Moje oblíbene classy Druid (Balanc u toho jsem začínal), Paladin ( Holy,Prot,Retry), Warrior (Prot). Nemám problém si znovu zopakovat taktiky na raidy či přispůsobit dle hraní na tohle serveru.

8. RL info
Je mi 22 pracuji v malé rodinné firmě jako Svářeč a Bydlím v Ostravě.

Emeren Paladin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat) Empty Re: Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

Příspěvek pro Keilen Thu Jan 28, 2016 2:32 am

Cauves, další topadin se určitě hodí když třeba nebude někdo ze stálých online, ale i do doplněni raid setupu.

Raid time v naší gildě je 18:30-22:00 PO-CT + NE, pokud si najdeš čas tu byt tak za mě máš určo PRO
Keilen
Keilen
Member

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat) Empty Re: Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

Příspěvek pro Sllayer Thu Jan 28, 2016 4:17 pm

Zdravím, kamo budeš to mět hodně hard mame aktviní 3 protadiny z toho ja jako main prot guildy chodim za alty a by se ostatní dostali do raidu a to same papum .... tak že nevidím to dobře aby ses uživil a je to na ostatních.

já jsem Neutral at rozhodne zbytek vedení
Sllayer
Sllayer
Member

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 27. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat) Empty Re: Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

Příspěvek pro Ebrithill Sun Jan 31, 2016 9:55 pm

Nebudeš to mít lehké ale reálně se ještě vejdeš....PRO

Ebrithill
Ebrithill
Admin

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 24. 03. 15

https://konfederace.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat) Empty Re: Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

Příspěvek pro Ebrithill Sun Jan 31, 2016 9:56 pm

Přijat, napiš si ve hře o inv
Ebrithill
Ebrithill
Admin

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 24. 03. 15

https://konfederace.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat) Empty Re: Původní jméno Agres druid založeno na Valhalle před 7 lety. (Přijat)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru