Konfederace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

5 posters

Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro Carperinho Sun Feb 21, 2016 1:33 pm

Nick postavy - Carperinho

Main spec / off spec (pokud máš) - Jsem primárně ENHA Shaman (Úroveň T4 eq, jelikož jsem doexpil týden zpět), ale mám i nějaký základní low HEAL equip (Úroveň heroiců a Kara).

Pokořené instance - zkušeností v raidech atd. - Na předchozích serverech (zmíním v další části) jsem prochodil v podstatě T4 a částečně T5 raidy. Úpřímně jsem se k T6 a SWP nedostal. Ale v dnešní době internetu se snažím každý volný čas ve škole Very Happy využívat právě k učení se těchto taktik a dohnat mou ztrátu z minulosti, jelikož jsem byl přes 4 roky jen PVP hráč. Navíc každý člověk, který WoW hraje někdy tyhle raidy začínal a při prvním vstupu do BT taky nevěděl co a jak. Ale od toho je tady gilda, kolektiv, aby se pomohlo ne?

Předchozí guilda/server a proč chceš k nám - Momentálně jsem v gildě FALFINSTEIN, jenomže jsem si od této gildy představoval úplně něco jiného, hledám změnu. Serverů, na kterých jsem hrál jsou mraky, zmíním jen ty podle mně nejzajímavější: Narnias + Sargeras (asi 2 roky), Ares, MystiQ... A otázka proč se chci přidat? Jak jsem píšu v předchozím bodu, k T6 a SWP jsem se nikdy nedostal a pokořit tyto instance je pro mě takovej dětskej sen a jsem schopnej mu obětovat všechen čas mimo školu.

Vyhovujíci čas a dny na raidy - Můžu jakýkoliv den v týdnu. Časově ve všední dny od 16.00 do kdy bude potřeba (klidně do rána) a o víkendech pořád podle časových rozvržení raidů (potřebuju se taky aspoň chvilku vyspat Very Happy), tzn. klidně pátek, sobota do noci/rána, ale pak bych asi nedorazil na nějakej raid v 8.00 (předpokládám, že v tento nelidskej čas nic nechodíte). Takže když to shrnu, můžu tu být pořád mimo školu.

Co od guildy očekáváš? - Jak už jsem částečně zmínil T6 s SWP raidování (já vím, na to mám se svým T4 equipem ještě hodně času). Ale hlavně teda spamování T4 a T5 a po lidské stránce ochotu a přátelský kolektiv, který by měl být a 1. místě.

Co si myslíš, že můžeš guildě nabídnout? - Jak jsem psal, všechny taktiky neznám, takže to moje silná stránka není, ale...hlavní aspekt, co můžu gildě nabídnout jsou moje časový možnosti a moje ochota poslouchat na slovíčko zkušenější lidi. No a v neposlední řadě právě Enha shamany hledáte ne?

RL info - Ve zkratce, je mi 18 let, pocházím od Brna a momentálně studuje střední školu. Od malička aktivně sportuju, jenže za poslední rok jsem si už 2x vážně poranil záda, proto mám tolik volného času pro WoW.

Carperinho
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro Máca Mon Feb 22, 2016 1:24 am

Za prvé Příhláška pěkná to je u mě +
za druhé Byly jsme spolu Kztko bude stebou hodně velká práce( pleteš si tbc s wotlkem a podobně) což je u mě menší -

Ale jsem proto aby jsi dostal šanci pokud pokud aktivní na Tsku a budeš se chtít učit

btw: jméno na Mystiqu sem napiš díky

výsledek PRO do testu
Máca
Máca
Member

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 15. 04. 15
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman

Příspěvek pro Carperinho Mon Feb 22, 2016 7:39 am

Jméno ti asi nic neřekne, hrál jsem tam v mých začátcích. Ale když musí být FROSTZEK. Hlavní období jsem strávil na Narniasu (jméno: Distance).

Carperinho
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro alandrarcy Mon Feb 22, 2016 11:44 pm

vypada v poho a vajicko aspon nebude muset chodit na alta na Brutalla, dal bych pro a uvidime jak mu to pujde

alandrarcy
Member

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 25. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro Keilen Tue Feb 23, 2016 12:16 am

PRO
Keilen
Keilen
Member

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro Ebrithill Tue Feb 23, 2016 2:22 pm

Přihlaska pekna + cement se hodí. PRO
Ebrithill
Ebrithill
Admin

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 24. 03. 15

https://konfederace.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro vejceti Tue Feb 23, 2016 5:14 pm

alandrarcy napsal:vypada v poho a vajicko aspon nebude muset chodit na alta na Brutalla, dal bych pro a uvidime jak mu to pujde

Takže vajíčko už se na brutala nedostane vubec? xO
Shiet*

PRO

vejceti
Member

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro Ebrithill Wed Feb 24, 2016 9:23 am

Přijat, napiš si někomu z vedení o inv.
Ebrithill
Ebrithill
Admin

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 24. 03. 15

https://konfederace.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Carperinho - Enha Shaman (Přijat) Empty Re: Carperinho - Enha Shaman (Přijat)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru