Konfederace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do guildy - (Přijat)

+3
Keilen
Krallka
Sllayer
7 posters

Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Eshly Sat Mar 19, 2016 10:42 pm

Nick postavy:   Eshly

Main spec / off spec:   holy (CoH) / shadow

Pokořené instance:   Není toho mnoho, dříve jsem se věnoval spíše pvp, ale teď bych se raději zaměřil na pve. S T5+ raidy tedy zatím moc zkušeností nemám, ale rychle se učím a můžu si nastudovat taktiky na internetu nebo se je dozvědět od Vás Smile

Předchozí server/guilda a proč chceš k nám:   Nejdelší čas jsem hrál na serveru onlinegamers (Narnias) - guilda Little Scared Group. K vám chci proto, že za několik let hraní jsem se nikdy vážně nevěnoval pve a nepodařilo se mi tak pokořit top raidy, což je škoda a chtěl bych to změnit.

Vyhovující čas a dny na raidy:   Teoreticky mám čas každý den asi od 17:00+ (kromě úterý - cca 21:00+).

Co od guildy očekáváš?:   Chtěl bych se teď více věnovat pve abych si konečně prošel i ty nejtěžší raidy. Hledám tedy schopnou pve guildu, která by mi v tom dopomohla. A samozřejmě taky přátelský kolektiv.

Co si myslíš, že můžeš guildě nabídnout:   Jak jsem již zmínil, v pve nejsem velmi zkušený a equip zatím také nemám příliš dobrý. Na druhou stranu equip se snažím nabrat i na vlastní pěst za BoJ a procházení jednodušších raidů (T4, Kara atd.) a myslím si, že nabídnout mohu velkou časovou přizpůsobivost (až na výjimečné případy) a nekonfliktní osobu, která dovede naslouchat radám a pokynům Smile

RL info: Jen stručně - Jmenuji se Tomáš, je mi 22 let, jsem ze Zlína a studuji vysokou školu v Brně.

Eshly
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Sllayer Sun Mar 20, 2016 9:41 am

Zdravím,konečně někdo ze Zlínského kraja to je plus Very Happy jinak myslím, že nějaký další prejst se hodí a gear se dodělá to nebude problém

-> PRO
Sllayer
Sllayer
Member

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 27. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Krallka Mon Mar 21, 2016 1:49 am

Konecne nekdo kdo hral na Sargeras/Narnias ^^ Hele eq neni zas az tak uplne nejhorsi a hlavne to dneska uz neni problem nabrat rychle. PVE to jsou nervy v kyblu na to se priprav Very Happy Jinak vem dalsi profku (sel bych do alchemky), ruce za sunmote ti zadotuje guilda po par raidech a asi vem ring z kara se spiritem za repku (exa mas jsem koukal). Cohu neni nikdy dost. Mimo to vypadas zapalene (coz dosti mistnim chybi) tak snad te pve neomrzi. Za me urcite vitej ;d

Krallka
Member

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Keilen Mon Mar 21, 2016 10:13 am

Ahoj,
-taktiky naučíme to je to jednoduší
-S gearem můžeme pomoct taky, COH má tu výhodu, že ho lze boostnout špičkovými/endgame itemy relativně rychle
-Jelikož jsi hrál převážně PVP jak píšeš, tak věřím že i tebe nebude raidovní healování, mana management, reflexi a případné utíkaní z plošnících spellu problém Cool

PRO
Keilen
Keilen
Member

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Darkne Mon Mar 21, 2016 2:41 pm

Pro? Dulezite je kolikrat je chces pokorit jestli s nama chceš projít 2ID a pak přestal hrát takových tu uz máme dost.

Darkne
Member

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro vejceti Mon Mar 21, 2016 4:25 pm

pro

vejceti
Member

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Máca Mon Mar 21, 2016 5:00 pm

PRO do testa
Máca
Máca
Member

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 15. 04. 15
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Ebrithill Tue Mar 22, 2016 8:26 am

Přijat, napiš si ve hře o inv.
Ebrithill
Ebrithill
Admin

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 24. 03. 15

https://konfederace.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - (Přijat) Empty Re: Přihláška do guildy - (Přijat)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru