Konfederace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maximcs - arms warrior (Přijat)

4 posters

Goto down

Maximcs - arms warrior (Přijat) Empty Maximcs - arms warrior (Přijat)

Příspěvek pro Maximcs Sun Mar 27, 2016 4:11 pm

Nick postavy(odkaz na armory) Maximcs

Main spec arms, mam i alta warra tanka.

Pokořené instance - zkušeností v raidech atd. Raidy všechny od TBC po Cata, hraju 10 let.

Používáš TIMED nebo OMEN? Omen

Předchozí guilda/server a proč chceš k nám. Server IceMangos, guilda Rytíři světla, tady na Hellgroundu jsem byl v Amanare u Cinkodana, po rozpadu jsem přestal hrát, ale zase mám chuť začít, i když času už není tolik co dřív. Mám u Vás kámoša Termika a možná další z bývalé guildy Amanare, tak kam bych měl jít jinam, než za známýma.

Vyhovujíci čas a dny na raidy - v práci mám směny, takže více času je o víkendech, ale někdy sloužím i víkendy.

Co od guildy očekáváš? Dobrou partu, zázemí.

Co si myslíš, že můžeš guildě nabídnout? Mám  2 postavy na 30 lvl, shamu a maga, chtěl bych je postupně dodělat. Trojkombinace - tank, heal a dmg je v guildě dobře použitelná.
Mám u Vás kámoša Termika a možná další z bývalé guildy Amanare, tak kam bych měl jít jinam, než za známýma. Doufám, že výjimka při přijetí je možná Very Happy

Maximcs
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Maximcs - arms warrior (Přijat) Empty Re: Maximcs - arms warrior (Přijat)

Příspěvek pro Máca Mon Mar 28, 2016 3:36 pm

Předpokládám že ti Termi řekl jak je to u nás s Warama. Budeš mít potíže se podivát do BT/swp ale zase t5/hyjal myslím že by ses zatím uživil a pak by se vidělo Dám PRO že jsi kamoš Termiho jinak velké mínus za to že hraješ wara Very Happy Very Happy
Máca
Máca
Member

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 15. 04. 15
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Maximcs - arms warrior (Přijat) Empty Re: Maximcs - arms warrior (Přijat)

Příspěvek pro Terminator Wed Mar 30, 2016 12:18 am

No tak doufám, že je tu pravidlo, že kamarádi, spolužáci, manželky, milenky a podobně členů se berou bez nějakejch posudků, nebo si tu někdo hraje na Velkýho šéfa? Dík Máco. Chce mít prostě s kým si pokecat a občas někam zajít, když bude nouze o lidi.

Terminator
Member

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Maximcs - arms warrior (Přijat) Empty Re: Maximcs - arms warrior (Přijat)

Příspěvek pro Nadočník Sun Apr 03, 2016 11:02 pm

S mojí aktivitou to spolu se zápřahem v práci je, a nejspíš i bude, velmi slabé, ale pokad se k této přihlášce mohu vyjádřit, tak jsem taky pro.

Nadočník
Member

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 26. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Maximcs - arms warrior (Přijat) Empty Re: Maximcs - arms warrior (Přijat)

Příspěvek pro Ebrithill Mon Apr 04, 2016 11:06 pm

Přijat, napiš si ve hre o inv
Ebrithill
Ebrithill
Admin

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 24. 03. 15

https://konfederace.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Maximcs - arms warrior (Přijat) Empty Re: Maximcs - arms warrior (Přijat)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru